Ceramica Vogue

Od roku 1978, kdy zahájila svoji činnost, Ceramica Vogue poskytuje své odborné znalosti archtitektům a interiérovým návrhářům. Díky designu, dokonalosti a eleganci typické pro tradiční italský průmysl, se stává předním výrobcem mrazuvzdorných glazovaných obkladů a dlažeb z bílého střepu.
Vynikající technická úroveň a důraz na estetickou stránku charakterizují produkty značky Ceramica Vogue a vytvářejí širokou škálu kolekcí obkladů, šetrných k životnímu prostředí, které jsou určeny k inovativním návrhům interiérů a venkovních prostor a to jak v soukromém sektoru, tak na veřejných místech - ve školách, nemocnicích a bazénech.
Rozsáhlá nabídka obkladů a dlažeb, které jsou k dispozici v různých velikostech a povrchových úpravách, vše doplněné o speciální kusy, umožňuje vybrat si z mnoha vyjímečných řešení na míru pro vybavení vaší koupelny a kuchyně.
V současné době společnost Ceramica Vogue, která je součástí skupiny Altaeco S.p.A., vyrábí 2 500 000 m2 dlaždic ročně, má vlastní krytý sklad o rozloze více než 20 000 m² v Cerrione, mezi Turínem a Milánem a zaměstnává přibližně 140 lidí.
Ceramica Vogue nabízí vysoce kvalitní italské dlaždice, které dodají vaší domácnosti italskou eleganci a šarm.


Líbí se Vám tato značka?

Realizace z této značky