Dlažba okolo bazénu K2

K2: Moderní řešení pro sjednocení designu vašeho domu, terasy, dlažby okolo bazénu, zahrady.

Ideální pro venkovní použití, a to nejen okolo bazénu, ale i na venkovní terasy a ostatní prostory okolo domu je keramická dlažba K2 v tloušťce 2 cm . Je kompletně mrazuvzdorná a protiskluzná – povrch STRUTTURATO R11/C. Její tloušťka 2 cm umožňuje pokládku na terče, anebo do štěrku, čímž se vyhnete obvyklým problémům s venkovní keramickou dlažbou lepenou tradičně do lepidla.

Formáty 60x120 cm, 30x120 cm, 60x60 cm, 75x75 cm a 45x90 cm v tloušťce 2 cm s protiskluzným povrchem doplňuje klasická dlažba tl. 9 mm v celé řadě formátů v hladkém i protiskluzném provedení.

Součástí této kolekce jsou také schodnice a speciální kusy určené pro zakončení přelivné hrany bazénu.

Dlažba okolo bazénu K2
Katalog Poslat poptávku

Dlažba okolo bazénu POOL SOLUTION

V kolekci POOL SOLUTION najdete protiskluzné dlažby v čistém designu bílého kamene, kamene s živou kresbou, popř. v oblíbené imitaci dřeva, vhodné okolo bazénu, na terasu, do wellness a dalších prostor, kde se pohybujete s mokrýma nohama a hrozí riziko uklouznutí.

Mrazuvzdornou, protiskluznou dlažbu - třída C (R11), vhodnou i pro venkovní použití, doplňuje tradiční hladká dlažba určená pro vnitřní prostory. Tak můžete vytvořit ničím nerušený přechod z venkovní terasy do interiéru.

K dispozici je formát 25x50 cm s protiskluzným povrchem a dále hladká dlažba 31,6x31,6 cm, 43x75 cm a 43x120 cm.

Součástí této kolekce jsou také schodnice a celá řada speciálních kusů určených pro zakončení přelivné hrany bazénu.

Dlažba okolo bazénu POOL SOLUTION
Katalog Poslat poptávku

Dlažba okolo bazénu ROSAGRES

ROSAGRES přináší komplexní řešení pro ochoz bazénu i venkovní terasy. Nabízí protiskluznou R10 (tř. B), mrazuvzdornou dlažbu ve formátech: 31x31; 31x62,6; 48,8x79,2; 48,8x48,8 a 15,25x78,25 a celé řadě dekorů: dřeva, cementu i kamene, doplněnou o speciální kusy pro přelivové hrany a odtokové žlaby. S využitím těchto prvků perfektně sladíte celý ochoz bazénu, schody i všechny ostatní venkovní prostory do jedné designově čisté plochy. A není problém pokračovat dále do interiéru s běžnou hladkou dlažbou

Opravdu široká nabídka tvarovek řeší hrany jak klasických bazénů se skimmerem tak stále oblínenějších přelivových bazénů.

Veškeré materiály ROSAGRES jsou také velice vhodné do wellness, saun a hotelových bazénů.

Dlažba okolo bazénu ROSAGRES
Galerie Poslat poptávku

Dlažba okolo bazénu STONE

Kolekce keramických dlažeb STONE nabízí protiskluzné dlažby vhodné okolo bazénu za bezkonkurenční ceny. Můžete je použít i na terasu, do wellness a do dalších prostor, kde se pohybujete s mokrýma nohama a hrozí riziko uklouznutí.

K dispozici jsou formáty 25x50 cm, 25x25 cm, 20x40 cm a 20x20 cm.

Součástí této kolekce je tvarovka „L“ určená pro zakončení přelivné hrany bazénu nebo schody.

Dlažba okolo bazénu STONE
Poslat poptávku

SPORTOVNÍ BAZÉNY

Obklady a mozaiky pro bazénové vany
Tvarovky pro přelivové hrany bazénu
Protiskluzné dlažby na ochozy a schodiště

25 LET ZKUŠENOSTÍ

Již 25 let pomáháme s realizací celé řady veřejných sportovních bazénů a akvaparků.

UCELENÝ SYSTÉM

V naší ucelené nabídce najdete keramické obklady pro bazénové vany, tvarovky pro přelivové hrany bazénu a protiskluzné dlažby pro ochozy. K dispozici jsou další speciální kusy, stejně tak jako mozaiky a obklady pro zázemí bazénů.

CERTIFIKOVANÁ KVALITA

Spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci bazénové keramiky.
Všechny naše materiály splňují technické požadavky dle ČSN EN14411.

TECHNICKÁ PODPORA

K dodávce bazénové keramiky poskytujeme komplexní servis včetně zpracování podrobné nabídky dle technické dokumentace, poradenství a konzultace během pokládky materiálů.
Pomůžeme Vám najít řešení pro jakýkoliv projekt.

REALIZACE V ČR

Za roky naší práce je za námi více než 20 realizovaných akvaparků a sportovních bazénů. Prohlédněte si je v našich referencích.


Katalog Galerie Poslat poptávku