Obklad mozaika skleněná UNICOLOR

56 barev mozaiky ve 4 formátech

V kolekci UNICOLOR španělského výrobce HISBALIT najdete 56 barev skleněné mozaiky ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm; kolečka a šestihrany; v lesklém, matném nebo protiskluzném provedení. Je nalepená buď na papíře anebo na silikonové síti.

Je vhodná prakticky do všech prostor v interiéru i exteriéru: například jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny, wellness i bazénu.

Dodací lhůta mozaiky UNICOLOR je 2-3 týdny od závazné objednávky.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Personální Mixy z mozaiky Hisbalit

Vymyslete. Zkombinujte. Vytvořte.
Neomezujte se již hotovými kombinacemi, namíchejte si vlastní. Pro svoji směs vybírejte z více než 200 barev a 4 formátů mozaiky.

NAMÍCHEJTE SI OSOBNÍ MOZAIKU
Budete překvapeni, jak snadné a rychlé to je! Se španělskou značkou Hisbalit si můžete online připravit vlastní mix i na pár metrů čtverečních. Za velmi dostupnou cenu a s dodací dobou v řádu týdnů.

Jaké jsou hlavní výhody?
- vybíráte z více než 200 barev
- neomezeně je kombinujete
- k dispozici jsou čtyři základní formáty: kolečka, hexagony, 2.5x2,5 a 4x4 cm
- můžete vytvořit vlastní mix z koleček nebo hexagonů (tuto možnost nikdo jiný na trhu nenabízí)
- k dispozici jsou tři povrchy: lesk, protiskluz tř. B a protiskluz tř.C

Získat vlastní směs z mozaiky je jednoduché!
Navštivte Online konfigurátor Hisbalit.

1 – vytvořte si svůj návrh
2 – podívejte se, jak vypadá ve větší ploše
3 – vytiskněte si a uložte realistický obrázek skutečné mozaiky
4 – pošlete nám ho k přesnému nacenění
5 – pro větší zakázky Hisbalit vyrobí vzorek vybrané směsi, abyste získali představu o skutečné barvě a materiálovém provedení
6 – Objednejte a do měsíce je celá dodávka u vás.

Jak pracovat v online konfigurátoru:
1 – Vyberte si, zda tvoříte náhodnou směs nebo postupnou gradaci z mozaiky
2 – Vyberte si barvy: buď zvolte barevné ladění a konfigurátor najde všechny vhodné barvy Hisbalit, nebo sami vyberte ze všech kolekcí. Můžete použít neomezený počet barev, ale pro pěkný mix stačí kombinace do pěti barev. Nastavte procentuální zastoupení každé barvy.
3 – Zvolte si formát (tvar) mozaiky: kolečka / hexagony / čtverce 2.5x2.5 cm / čtverce 4x4 cm
4 – Vyberte barvu spáry Vyzkoušejte různé barvy spáry a budete překvapeni, jak barva spáry může změnit celkový vzhled obkladu z mozaiky.
5 – Generujte směs
6 – Prohlédněte si ji v ploše
7 – Můžete cokoliv upravit a změnit: barvy, jejich % zastoupení, barvu spáry…
8 – Stáhněte a uložte si váš návrh.
9 – Uložte si svůj návrh přímo v konfigurátoru, abyste se k němu mohli později vrátit.
10 – Nevíte si rady? Použijte tlačítko HELP, anebo nás kontaktujte.


Eshop Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná TEXTURAS

16 různých směsí mozaiky s kovovým efektem

Skleněná mozaika TEXTURAS španělského výrobce HISBALIT je kombinací různých povrchů a lesků ve stejném barevném tónu, které vytvářejí zajímavé efekty hotového obkladu. K dispozici je v moderních přírodních odstínech a ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm a šestihrany, na silikonové HT-K síti.

Její vynikající technické vlastnosti, odolnost proti otěru i vlhkosti, umožňují její široké využití jako obkladu do kuchyně za pracovní desku, sauny, wellness i bazénu.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná URBAN CHIC

27 barev mozaiky s kovovým efektem

Nejenom široká paleta kovových odstínů, ale také různé povrchy mozaiky URBAN CHIC: lesklý, matný, protiskluzný a perleťový jsou odpovědí na náročné požadavky současné architektury.

K dispozici je 2,5x2,5 cm; 4x4 cm a šestihrany na silikonové HT-K síti. Lze také objednat jakýkoliv mix barev mozaiky URBAN CHIC na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná EASY MIX

25 barevných směsí mozaiky

Živé směsi různých barev a textur skleněné mozaiky španělského výrobce HISBALIT rozzáří jakýkoliv obklad, ať již koupelny, kuchyně, bazénu nebo sauny. K dispozici je ve formátech 2,5x2,5 cm; 4x4 cm na silikonové HT-K síti.

Pokud nevyberete žádnou ze standardních směsí, je možné objednat jakýkoliv mix dle vaší představy na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná LUXE

Skleněná mozaika s perleťovým leskem

Osm barev skleněné mozaiky LUXE značky HISBALIT s jemným perleťovým efektem je k dispozici ve 4 formátech: 2,5x2,5 cm; 4x4 cm; kolečka a šestihrany; v lesklém nebo protiskluzném provedení na silikonové HT-K síti.

Vynikne také ve směsích s jednobarevnou nebo matnou mozaikou, lze ji použít do všech prostor v interiéru i exteriéru: jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny, wellness i bazénu.


Eshop Katalog Ceník Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná bazénová HISBALIT

skleněná mozaika do bazénu

Kvalitní skleněné mozaiky do bazénu španělského výrobce HISBALIT splňují veškeré technické požadavky pro obklad soukromých i veřejných bazénů. 27 barev mozaiky a 7 standardních směsí je k dispozici ve 2 formátech: 2,5x2,5 cm a 4x4 cm, na silikonové HT-K síti. Tři druhy povrchu: lesklý, protiskluz třídy B a protiskluz třídy C jsou řešením nejen pro privátní bazény, ale i pro veřejné a hotelové bazény, sauny a wellness centra.

Kolekci doplňuje nabídka standardních gradací a mnoha dekorací anebo lze objednat libovolnou směs, gradaci nebo dekor na zakázku.


Eshop Katalog Ceník Galerie Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Anthologhia

Vynikající design i technické vlastnosti keramické mozaiky renomovaného italského výrobce APPIANI umožňují její použití ve veřejných bazénech, saunách a wellness, ale i v privátních prostorech jako obklad do kuchyně nebo koupelny.

Vyrábí se v mnoha barevných odstínech a mixech, ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm a 5x10 cm a v různých možnostech povrchu.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.


Eshop Galerie Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Diva

Mozaika DIVA od APPIANI znamená vysoký lesk a zářivé trendy barvy.

Formát 1,2x1,2 cm dá vyniknout kráse glazury a zvýrazní lesklou strukturu hotového obkladu.

K dispozici je také řada barevných dekorací a směsí.


Eshop Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika APPIANI Seta

Italský design, kvalita a perfektní zpracování = mozaika APPIANI

Kolekce Seta přináší mozaiku s hedvábně matným povrchem ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm a 5x10 cm.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.

Obklad keramická mozaika APPIANI Mix Wellness

Vynikající design i technické vlastnosti keramické mozaiky renomovaného italského výrobce APPIANI umožňují její použití ve veřejných bazénech, saunách a wellness

Kolekce Mix Wellness & Pool nabízí barevné směsi ve formátech 1,2x1,2 cm, 2,5x2,5 cm vhodné pro bazény a wellness.

Kompletní nabídku mozaiky APPIANI najdete v našich vzorkovnách v Liberci a v Praze, kde vám vyškolený personál pomůže vybrat nejlepší řešení pro váš projekt.


Eshop Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika BARCELONA

Keramická mozaika z této kolekce, je k dispozici v lesklém nebo matném provedení, v mnoha barevných odstínech a ve formátech 2,5x2,5 cm a 4,8x4,8 cm. Je vhodná prakticky do všech prostor v interiéru: jako obklad do koupelny, kuchyně, sauny i bazénu.


Eshop Ceník Poslat poptávku

Obklad keramická mozaika RETRO

Stylové RETRO tvary mozaiky v černé a bílé

Keramickou mozaikou z kolekce RETRO v bílo - černém provedení doladíte každý moderní "retro" interiér. K dispozici je v matu nebo lesku a různých tvarech: obdélníky 2,3x7,3 cm, obdélníky 2,3x7,3 cm složené do tvaru rybí kosti, "lucerny" 5,2x5,2 cm, šestihrany anebo různé složené vzory.


Eshop Galerie Poslat poptávku

Obklad mozaika skleněná + kamenná LE PIETRE

Kombinace skla, kamene a perleti.

Mozaika LE PIETRE je složená ze skleněné, mramorové a perleťové mozaiky - tato kombinace materiálů a různých formátů dodává obkladu unikátní a luxusní vzhled. Doporučujeme s ní doplnit keramický nebo mramorový kamenný obklad koupelny. Výborně se také hodí do kuchyně, jako obklad za kuchyňskou linku.


Eshop Ceník Poslat poptávku