Keope

KEOPE je jednou z nejznámějších italských společností ve výrobním sektoru vysoce slinutých keramických obkladů a dlažeb.

Její příběh se píše od roku 1995, dnes vyrábí přes 5 milionů metrů čtverečních ročně, které dodává do 80 zemí světa. Tato dynamická firma patří do skupiny Atlas Concorde - největší evropský výrobce keramiky. Vyrábí na linkách poslední generace, plně automatických. Specializuje se na slinuté dlažby do interiéru i exteriéru, pro privátní i komerční sektor.

Je zaměřena na dlažby na terče, o tloušťce 20 mm, dnes má jednu z nejširších škál dlažeb na trhu (tyto dlaždice se nemusí lepit, kladou se na plastové terče, které mohou být i výškově stavitelné).

Nejnovější technologie výroby - kontinuální linka s digitálním tiskem, která umožňuje výrobu formátu až do rozměru 120*300 cm (standardně 120*240 cm) a je možné si zvolit tloušťku dlaždice od 6 do 18 mm, povrchem matným, leštěným i protiskluzným. (Tuto tloušťku si může zvolit výrobce vždy pro celou várku min. 4.000 m2, nedá se volit na objednávku malého množství. Linka to pouze umožňuje - pozn.) Neustále inovuje svoji výrobu, klade důraz na ochranu životního prostředí, poslední technologie výroby.


Líbí se Vám tato značka?

Realizace z této značky