TopCer

Příběh výrobce TopCer začíná před 30-ti lety v roce 1991, kdy její majitel vystavěl fabriku na zelené louce. Nyní je zavedenou celosvětovou značkou, která je známá kvalitou svých jedinečných a inovativních produktů.

TopCer se specializuje na výrobu slinutých neglazovaných keramických dlaždic v malých modulárních velikostech (10x10, 7,5x15, 15x15, 10x30 a 30x30) v různých texturách a tvarech, doplněných značnou řadou speciálních kusů (49), a to vše dostupné ve 30 barvách .

Neustálý výzkum tradičních velikostí, komponentů a vzorů používaných v posledních dvou stoletích vedl Topcer k vývoji kolekcí Victorian Designs and Borders a Contemporaneo Series, které nabízejí tradiční ale i současné inovativní designy. Dekory jsou vyráběné v modulárních platech na síti, podobně jako u tradiční mozaiky. Díky tomu je instalace i velice složitých geometrických dekorací snadná.

Všechny tyto přednosti umožnily TopCeru expandovat na řadu trhů a vyplnit tak prostor pro materiály vhodné k restaurování starých podlah v historických palácích, muzeích, kostelech a podobných prostorech. Slinuté dlaždice a dekorace vychází také vstříc současným trendům a najdou využití v hotelech, restauracích a hospodách, soukromých domech, atd.

Dlaždice TopCer mají vynikající technické vlastnosti: vysokou pevnost v lomu, mrazuvzdornost, protiskluznost i odolnost proti znečištění a lze je proto využít ve všech typech vysoce náročných prostor.

ZÁKLADNÍ DATA O SPOLEČNOSTI TopCer

PRODUKCE: 600 000 m2/rok

ZAČÁTEK VÝROBY: březen 1992

VÝVOZNÍ KVÓTA: 97 % pro více než 50 zemí

HLAVNÍ VÝVOZNÍ TRHY:
Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Belgie, Francie, Německo, Švýcarsko, Nizozemsko, Spojené království, Irsko, Španělsko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Lotyšsko, Maďarsko, Polsko, Estonsko, Litva, Hongkong, Nový Zéland, Austrálie, Indie, Spojené arabské emiráty, Katar, Spojené státy americké a Kanada

HLAVNÍ PRODUKT:
Neglazované slinuté porcelánové dlaždice ve velikostech 10x10 a 15x15 (cm), v několika texturách a tvarech, doplněné 49 odpovídajícími ozdobnými kusy, všechny dostupné ve 30 barvách. Velikosti 7,5x15, 10x30 a 30x30 (cm) jsou k dispozici také v 16 barvách. Vzhledem k technickým vlastnostem výrobku (vysoká pevnost v lomu, odolnost proti opotřebení, mrazu, znečištění, kyselinám a protiskluznosti) se dlaždice Topcer používají převážně pro všechny typy vysoce frekventovaných podlah, které se realizují především na základě architektonických a designových návrhů. Hodí se především pro: terasy u bazénů, sauny, šatny a pro všechny podlahy a stěny se silným provozem, jako jsou nemocnice, školy, hotely, soukromé domy, restaurace, hospody, nákupní centra, supermarkety, průmyslové prostory, průmyslové kuchyně, stanice železnice a metra, čerpací stanice atd.

SPECIÁLNÍ ŘADY:
Topcer Victorian Designs and Borders a Topcer Contemporaneo Series mozaika na modulárních platech na síti. Hlavní použití je v palácích, muzeích, hotelech, restauracích, hospodách, při restaurování starých podlah atd.

EKOLOGIE

Společnost TopCer se již před dlouhou dobu zavázala k provozu šetrnému k životnímu prostředí při návrhu, výrobě a obchodování s neglazovanými porcelánovými obklady a dlažbou. TopCer zajišťuje udržitelnost napříč všemi výrobními procesy v souladu s normami a právními požadavky a zároveň naplňuje potřeby a očekávání klienta.

Povědomí o životním prostředí je přítomno po celou dobu životního cyklu všech produktů TopCer (viz prohlášení o ekologickém produktu na webových stránkách TopCer.com, konkrétně:

  • Přijetí osvědčených postupů environmentálního managementu pro neustálé zlepšování a prevenci znečištění
  • Zajištění toho, že všechny suroviny používané ve výrobním procesu pocházejí od dodavatelů ohleduplných k životnímu prostředí, nejlépe od dodavatelů s environmentální certifikací
  • Zavazuje se snížit spotřebu energie ve všech fázích životního cyklu našeho produktu
  • Zajištění toho, aby kal z čištění odpadních vod a drcené kusy porcelánu vzniklé v našem výrobním procesu byly znovu použity licencovaným provozovatelem odpadu při výrobě stavební keramiky, protože tyto zbytky kvůli technickým vlastnostem neglazovaných porcelánových dlaždic nelze znovu začlenit do výrobního procesu
  • Podpora recyklace ostatních druhů odpadů v hlavních oblastech jejich produkce, prostřednictvím odpadových nádob s příslušným označením, za účelem podpory a provádění separace několika druhů plastů, lepenky a papíru, papírových a plastových kelímků, dřeva atd.
  • Zajištění recyklace každého druhu odpadu prostřednictvím licencovaných organizací specializovaných v příslušných oborech.

Systém environmentálního managementu TopCer je certifikován podle ISO 14001 a také TopCer Systém managementu kvality podle ISO 9001.

Líbí se Vám tato značka?

Podívejte se na kolekce TopCer