Hisbalit

Hisbalit je předním výrobcem mozaiky, s více než 50 lety zkušeností, s odpovědnou a z ekologického hlediska udržitelnou výrobou.
Společnost byla založena v roce 1964, jako první mozaiková továrna vytvořená v Evropě. V současnosti ji najdete ve více než 60 zemích jako nositele trendů a inovací v tomto odvětví. Jedná se o moderní a flexibilní firmu, která dodá řešení pro jakýkoliv typ projektu.
Všechny výrobky Hisbalit jsou vyráběny pomocí recyklovaného skla a přirozených pigmentů, výsledkem je skleněná mozaika, která je 100% šetrná k životnímu prostředí a recyklovatelná.
Výroba je kompletně umístěná ve Španělsku, v lázeňském přímořském městě Santander, nedaleko Bilbaa, čistá a odpovědná za životní prostředí, bez použití vody. Pro výpal mozaiky se používají nejnovější energeticky úsporné elektrické pece, které neprodukují žádný odpad nebo znečišťující látky.
Hisbalit Mosaico implementoval systémy řízení kvality a životního prostředí ve všech oblastech společnosti, certifikované podle normy ISO 9001 a 9014 standardy, jako součást závazeku k profesionalitě a odpovědnosti za životní prostředí.

Motem firmy je WE LOVE NATURE.

PROČ HISBALIT

Je to nejplošší, nejčistší a nejdokonalejší mozaika na trhu. Protože spáry mají šířku jen necelé 2 mm, mozaika vždy hraje hlavní roli.
Jedná se o neporézní materiál s 0% absorpcí, odolný vůči chemickým činidlům a zcela neměnný v průběhu času.
Jedná se o ekologický materiál, který respektuje životní prostředí.
Snadná instalace a prakticky bezúdržbový provoz.
Velikost kostky umožňuje dokonalé pokrytí jakéhokoli povrchu, plochého nebo zakřiveného, což zaručuje vynikající a trvalé výsledky.
Kostky jsou speciálně navrženy pro chůzi naboso. Okraje a rohy jsou pečlivě ošetřeny, aby se zabránilo riziku oděru nebo pořezání.
Jedná se o neklouzavý materiál (k dispozici jsou povrchy tř.B a tř.B3/C), který vyhovuje současným bezpečnostním předpisům, ověřený technickými zkouškami mezinárodně uznávanými laboratořemi.
Mozaika se snadno čistí a je zcela hygienická a antialergická, neabsorbuje žádnou vlhkost, brání růstu hub a bakterií.
Nabízí nekonečnou kombinaci barev, textur, formátů, povrchů ... s Hisbalitem je každý prostor jedinečný.

Konfigurátor Hisbalit

Líbí se Vám tato značka?

Realizace z této značky

Podívejte se na kolekce Hisbalit