Dekorace Art Factory Hisbalit

VYTVOŘTE VLASTNÍ DEKORACI!

Španělská značka Hisbalit nabízí nejen architektům, ale i všem, kteří chtějí mít jedinečný interiér, službu, jež vás překvapí svou jednoduchostí. Originální obklady v nejvyšší kvalitě nyní můžete mít za měsíc od vlastního návrhu na zdi. Nebo na podlaze. Nebo všude, kde chcete vytvořit neopakovatelný a osobitý obklad.

Jak vše funguje?

Nejprve si vyberete buď standardní dekoraci, nebo zašlete vlastní nákres. V katalogu Hisbalit si zvolíte některou z mnoha barev, španělský tým výrobce mozaiky s naší českou podporou zpracuje podle vašeho nákresu návrh, resp. vizualizaci mozaikového dekoru. Po vašem odsouhlasení návrhu a ceny se daný vzor vyrobí. A pozor: dodací lhůta je pouze čtyři týdny!

Krátká dodávka připravená k aplikaci

Originální dekorace (mozaika) přijde vám nebo vaší realizační firmě nalepená na standardních platech formátu 33,33x33,33 cm a zabalená v krabicích. Jednotlivá plata jsou očíslovaná a součástí dodávky je podrobný nákres a instrukcemi pro pokládku. Tyto na míru tvořené mozaiky vnesou do vašeho projektu originalitu a nezaměnitelný šarm.

Proč vyzkoušet službu mozaika na míru?

  • můžete měnit barvy standardních dekorací, anebo tvořit svoje vlastní
  • dáte prostor své fantazii a dotvoříte interiér podle svého nápadu
  • návrhářský tým Hisbalit během pár týdnů promění vaši ideu na mozaiku
  • obchodní, hotelové nebo wellness provozy získají nový rozměr
  • v obytných, na míru navržených interiérech vynikne jejich osobitost

Líbí se Vám tato kolekce?

Inspirujte se

Zaujala Vás tato kolekce?


Podívejte se na další kolekce