Slinutá historická dlažba, mozaiky a dekorace

Vítáme vás ve světě historické retro dlažby a mozaiky TopCer Porcelain, kde originální velikosti, geometrické tvary, různé typy povrchů a sladěné dokončovací kusy umožňují tvořit originální podlahy barů, restaurací a celé řady dalších veřejných prostor. Zejména v těch s velmi náročnými požadavky na protiskluzové vlastnosti, odolnost proti otěru, ušpinění a chemikáliím. Mrazuvzdornost a minimální nasákavost jsou pro tento typ výrobku samozřejmostí.
Designéři v TopCer se nechali inspirovat historickými podlahami z viktoriánské éry a vytvořili kolekci dekorací z mozaiky různých geometrických tvarů Victorian Designs and Borders. Všechny mozaiky a dlažby z této kolekce se prodávají jako moduly přesně nalepené na podkladní síti. Pokládka i velice složitých podlah je tak jednoduchá a rychlá.
Originální dekorace z mozaiky TopCer jsou vhodné zejména pro rekonstrukce historických secesních podlah, ale i podlahy ve skandinávském stylu v moderních interiérech. V kolekci TopCer najdete také řadu vzorů v dnes populárním trendu retro podlah.
Výrobce Topcer je plně odhodlán být společností šetrnou k životnímu prostředí prostřednictvím uplatňování přísných standardů během celého procesu výroby. Topcer je certifikován ISO 9001 a ISO 14001.

Hledáte podobný materiál?

Ukázky

Podívejte se na další inspirace