Mozaiky

Od tradiční skleněné mozaiky z italské Ravenny až po moderní keramickou mozaiku v minimalistickém stylu

Specializujeme se na mozaiky. Vybrali jsme pro Vás to nejlepší z nabídky evropských i světových výrobců.

Skleněné mozaiky mnoha barevných variací a tvarů. Jednoduché čtverce, ale i populární kolečka, šestihrany a další tvary. Jednobarevnou mozaiku anebo barevné směsi, tak typické pro obklad z mozaiky.

Keramické mozaiky v čistých liniích a moderních tlumených barvách. Dekorativnost mozaiky nespočívá jen v malém formátu, ale také v nápadité skladbě jednotlivých kostek. Co třeba mozaika vyskládaná do vzoru rybí kosti? Anebo raději různě velké šestihrany?

Krása mozaiky také vynikne v kombinaci různých materiálů: skla, kamene nebo kovu. Tato mozaika se výborně hodí k oživení obkladu koupelny nebo obkladu za kuchyňskou linku.


Prohlédnout kolekce Katalogy ke stažení Pokračujte do eshopu

Velkoformátová dlažba

Jste přesyceni stále stejnou nabídkou obkladů a dlažeb?
Vytvořte jedinečný interiér s použitím velkoformátové dlažby o rozměrech až 320x160 cm

Již od roku 1999 přinášíme do ČR nejnovější trendy pro keramické obklady a dlažby od renomovaných italských výrobců.

Zde bychom Vám rádi představili velkoformátové obklady a dlažby, jeden z nejrevolučnějších výrobků v oboru s velice širokou škálou využití v současné architektuře.

Obklady stěn a podlah nyní nemají žádné limity. S použitím desek 320x160 cm a dalších dílčích formátů vytvoříte dokonalý interiér v pokaždé jedinečném stylu. Inovativní digitální potisk keramiky inkjet umožňuje reprodukovat na slinutý střep jakoukoliv grafiku a nápady, takže každá kolekce je originální a neopakovatelná.

Keramické obklady fasád jsou již celkem běžnou záležitostí, nicméně velkoformátové dlažby představují vývojový skok pro projekty odvětraných a lepených fasád. Malá tloušťka obkladu 6 mm, spolu s technickými vlastnostmi slinuté dlažby, odpovídají požadavkům na lehkost, odolnost, stálost a mrazuvzdornost venkovních obkladů stěn.

Nově lze s velkoformátovými dlaždicemi tvořit další prvky v interiéru, jako jsou kuchyňské pracovní desky, koupelnový a ložnicový nábytek, s jakýmkoliv tvarem a velikostí a využít tak vynikající technické vlastnosti obkladu - nenasákavost, odolnost proti poškrábaní, chemikáliím i vysokým teplotám.

Pro zachování estetické jednoty stěn lze také použít velkoformátovou dlažbu o tl. 6 mm jako obklad dveří.


Prohlédnout kolekce Katalogy ke stažení

Domácí bazény

Keramické obklady, dlažby a speciální prvky do bazénu anebo bazén z mozaiky?
Inspirujte se zde. Pomůžeme vám s výběrem!

Máme 20 let zkušeností s obklady bazénů.

Plánujete bazén a nejste rozhodnuti, jak by měl vypadat? Obložený keramickým obkladem nebo mozaikou? Se skimmerem nebo s přelivnou hranou? Nevíte, jak řešit přelivnou hranu bazénu a jakou dlažbu nebo mozaiku použít na ochoz bazénu?

Obraťte se na nás, společně najdeme to nejlepší řešení pro Váš bazén, ale i saunu nebo wellness.


Prohlédnout kolekce Katalogy ke stažení